Tai Tech RLM12FTSMR010
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.01ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
NetSource TechnologyRLM12FTSMR0104,900
7h
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Tai Tech RLM12FTSMR010.
IHS
Datasheet6 pages8 years ago
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Tai Tech RLM12FTSMR010 provided by its distributors.
10m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206