Tai Tech HCB 1608KF-471T10
1A 1 200mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Tai Tech HCB 1608KF-471T10.
IHS
Datasheet3 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Descriptions
Descriptions of Tai Tech HCB 1608KF-471T10 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)
1A 200m¦¸ 0603 1.75mm*950¦Ìm