SXN SMNR5040-8R2MT
8.2UH ¡À20% 2.7A
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
HQonlineIN00736381,3715
>1wk
Descriptions
Descriptions of SXN SMNR5040-8R2MT provided by its distributors.
8.2uH ¡À20% 2.7A