Suntsu Electronics SXT3248DD38-52.000M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 52MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT3248DD38-52.000M.
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT3248DD38-52.000M provided by its distributors.
CRYSTAL 52.000MHZ 8PF SMD