Suntsu Electronics SXT32418FC16-13.560M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 13.56MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT32418FC16-13.560M.
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT32418FC16-13.560M provided by its distributors.
Ceramic SMD 4 Pad Crystal
CRYSTAL 13.560MHZ 18PF SMD