Suntsu Electronics SXT32410CA17-38.400M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT32410CA17-38.400M.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China, South Korea
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT32410CA17-38.400M provided by its distributors.
Crystal 38.4MHz ±25ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 40Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CRYSTAL 38.400MHZ 10 PF SMD