Suntsu Electronics SXT21412CC16-26.000M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 26MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT21412CC16-26.000M.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT21412CC16-26.000M provided by its distributors.
Crystal 26MHz ±25ppm (Tol) ±25ppm (Stability) 12pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD