Suntsu Electronics SXT21411CA07-18.432M
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 18.432MHz Nom
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT21411CA07-18.432M.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT21411CA07-18.432M provided by its distributors.
Crystal 18.432MHz ±25ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 11pF FUND 200Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CRYSTAL 18.432MHZ 11PF SMD