Suntsu Electronics SXT1149AA38-48.000M
Crystal 48MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 9pF FUND 100Ohm Medical 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Suntsu Electronics SXT1149AA38-48.000M.
IHS
Datasheet2 pages3 years ago
Descriptions
Descriptions of Suntsu Electronics SXT1149AA38-48.000M provided by its distributors.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 48MHz Nom
CRYSTAL 48.000MHZ 9 PF SMD