Sumida CR75-6R8MC
Fixed Ind 6.8UH 2.7A 36.4 Mohm
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sumida CR75-6R8MC.
IHS
Datasheet2 pages21 years ago
DigiKey
Descriptions
Descriptions of Sumida CR75-6R8MC provided by its distributors.
FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD
±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS