Sumida CPFC54-472C
Ind Common Mode Choke 4.7mH 200mA 4-Pin SMD
Production
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsCPFC54-472C01KTape & Reel
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sumida CPFC54-472C.
IHS
Datasheet2 pages16 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Sumida CPFC54-472C provided by its distributors.
Common Mode Chokes / Filters
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.2A, 4 Pin(s)
CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD