Sumida CPFC54-250C
Ind Common Mode Choke 25uH 700mA 4-Pin SMD
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sumida CPFC54-250C.
IHS
Datasheet2 pages16 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Sumida CPFC54-250C provided by its distributors.
Common Mode Chokes Dual 25uH 100kHz 0.7A 0.13Ohm DCR SMD
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.7A, 4 Pin(s)
CMC 25UH 700MA 2LN SURFACE MOUNT