Sumida CDRH74-220MC
Fixed Ind 22UH 1.23A 110 Mohm
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sumida CDRH74-220MC.
DigiKey
Datasheet4 pages24 years ago
Supply Chain
Introduction Date2007-04-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2012-10-15
LTD Date2012-10-15
Descriptions
Descriptions of Sumida CDRH74-220MC provided by its distributors.
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM