Sumida CDR125-100MC
Fixed Ind 10UH 2.65A 50 Mohm SMD
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Sumida CDR125-100MC.
IHS
Datasheet4 pages24 years ago
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-10-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Sumida CDR125-100MC provided by its distributors.
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, SMD