STMicroelectronics ECMF4-2459A6M10Y
Common Mode Filter W/Esd, Qfn-10 Rohs Compliant: Yes |Stmicroelectronics ECMF4-2459A6M10Y
Production
3 month trend:
+63.76%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of STMicroelectronics ECMF4-2459A6M10Y provided by its distributors.
ECMF Series 5.8 Vbr 100 mA SMT ESD Protected Common Mode Filter - QFN-10L
Automotive CMF with ESD protection and 9 GHz bandwidth in QFN-10L, null, null, QFN-10L WF, RoHS, Tape And Reel
STMicroelectronics SCT
EMI Filter Circuits DFD PROTECTION & FILTER
STMicroelectronics TVS, 18.5V, , 10L, 5.3V
Data Line Filter, 4 Function(s), 10 Pin(s)