Steward HI2220P601R-00
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 4A, 2 Pin(s)
Obsolete
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Steward HI2220P601R-00.
IHS
Datasheet0 pages0 years ago
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Steward HI2220P601R-00 provided by its distributors.
FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
FERRITE 4A 600 OHM 2220 SMD