Steward CM2722R201R-00
Choke Array Com Mode 200 Ohm SMD
Obsolete
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Steward CM2722R201R-00.
IHS
Datasheet0 pages0 years ago
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Steward CM2722R201R-00 provided by its distributors.
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)