Standex-Meder Electronics PQ3218-6R0-50-T
Inductor Planar Wirewound 6uH 50A 0.0015Ohm DCR Solder Tab Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Standex-Meder Electronics PQ3218-6R0-50-T.
Master Electronics
Datasheet2 pages12 years ago
Descriptions
Descriptions of Standex-Meder Electronics PQ3218-6R0-50-T provided by its distributors.
6.0 /50A PLANAR INDUCTOR H -18MM LOW PROFILE WIRE WOUND
57A 50A 6¦ÌH 1.5m¦¸ , 32mm*22.5mm*18.5mm
Planarinductor PQ32 6,0uH 50 A