Stackpole Electronics SV600K23B
Varistor 600VAC Through Hole Radial Leaded Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics SV600K23B.
Stackpole Electronics
Datasheet5 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics SV600K23B provided by its distributors.
MOV, 600V (Vrms), 10%, 23mm