Stackpole Electronics RV471K14T-HE
Varistor Metal Oxide 300VAC 385VDC 430pF 50A 470V Through Hole T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics RV471K14T-HE.
Stackpole Electronics
Datasheet27 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics RV471K14T-HE provided by its distributors.
MOV, 470V (Vn), 10%, 14mm