Stackpole Electronics ESD03A3V3R25V
ESD Series 25 V 0603 Low and Ultra Low Capacitance SMT Variable Resistor
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics ESD03A3V3R25V.
Stackpole Electronics
Future Electronics
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics ESD03A3V3R25V provided by its distributors.
Trans Voltage Suppressor Diode, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0603 T/R
ESD SUP, 0603, 3.3Vdc, 25V clamp