Stackpole Electronics ESD03A12VR25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 12V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics ESD03A12VR25V.
IHS
Datasheet3 pages2 years ago
Stackpole Electronics
Factory Futures
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics ESD03A12VR25V provided by its distributors.
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0603 T/R
ESD SUP, 0603, 12Vdc, 25V clamp
ESD Suppressor Diode Diode Array 12V 25Vc 2-Pin SMD T/R