Stackpole Electronics ESD03A12VR17V
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0603 T/R - Tape and Reel
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics ESD03A12VR17V.
Stackpole Electronics
Datasheet3 pages6 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
-84.10%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
Ultra Librarian
SymbolFootprint
Download
The partner site will open in a new tab when downloading their CAD models
By downloading CAD models from Octopart, you agree to our Terms & Conditions and Privacy Policy.
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics ESD03A12VR17V provided by its distributors.
ESD SUP, 0603, 12Vdc, 17V clamp
ESD Suppressor Diode Diode Array 12V 17Vc 2-Pin SMD T/R