Stackpole Electronics CVH115K10R
Var MOV 115VAC/150VDC 3500A 180V Radial T/R
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetCVH115K10R01K
4d
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics CVH115K10R provided by its distributors.
VAR 115VAC 150VDC 3500A 300V TH