Stackpole Electronics CV5140K07T-05
Var 140VAC 180VDC 1200A 220V Th
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetCV5140K07T-0501200
4d
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics CV5140K07T-05 provided by its distributors.