Stackpole Electronics AV14K3225G402N
MLV, AUTO, 14V (Vrms), 10%, 3225, 4000A
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics AV14K3225G402N.
Master Electronics
Datasheet6 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics AV14K3225G402N provided by its distributors.
VAR Multilayer 16VDC/14VAC 0.016uF 20A 24V 3225 SMD T/R
VARISTOR 24V 2KA 3225