Stackpole Electronics AV14K3225B202
Var MLV 14VAC/16VDC 2000A 24V 3225 SMD Bulk
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetAV14K3225B20201500
4d
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics AV14K3225B202 provided by its distributors.