Stackpole Electronics AV14K2220T202N
MLV, AUTO, 14V (Vrms), 10%, 2220, 2000A
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics AV14K2220T202N.
Master Electronics
Datasheet6 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics AV14K2220T202N provided by its distributors.
VAR Multilayer 16VDC/14VAC 0.01uF 10A 24V 2220 SMD T/R
VARISTOR 24V 1.2KA 2220