SSI Technologies MG-300-A-9V-R
Digital Test Pressure Gauge, 0 to 300 psi, 3 in Dial, 1/4 in NPT, Bottom Location, ABS Case Material
Price and Stock
Related Parts
Honeywell19C300PG4K
SENSOR, PRESSURE, 0-300 PSIG, GAUGE, 0-100 OUTPUT, 1/8 IN 27NPT-SS PORT DESC.
Honeywell19C300PA4K
ABSOLUTE PEIZORESISTIVE PRESSURE SENSOR 0-300Psi 0-100mV CYLINDRICAL THROUGH HOLE MOUNT
HoneywellMLH300PSB01A
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 300psi Sealed Gage Medical 3-Pin
Sensata /Cynergy3IPSS-G2002-5C
Pressure Sensor 20 barg 9-32 VDC 3/4 in. Male BSP 303 Stainless Steel Housing
Descriptions
Descriptions of SSI Technologies MG-300-A-9V-R provided by its distributors.
SENSOR DIGITAL GAUGE 300PSI LCD
DIGITAL GAUGE 300PSI 9V 14 NPT LCD