SR Components DC-6-500-2.1
AC-DC 6V 500mA 2.1mm female
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Descriptions
Descriptions of SR Components DC-6-500-2.1 provided by its distributors.
AC-DC 6V 500mA 2.1mm female