SMC KQ2T12-16A
SMC Pneumatics Fitting; Tee; 12mm Tube OD; 16mm OD; White; Brass Body
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SMC KQ2T12-16A.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet0 pages0 years ago
TME
Inventory History
3 month trend:
+47.10%
Descriptions
Descriptions of SMC KQ2T12-16A provided by its distributors.
Push-Fit Tee Fitting, Push-to-Connect x Push-to-Connect x Push-to-Connect, 12 x 16mm Tube OD
KQ2 PNEUMATIC TEE TUBE-TO-TUBE ADAPTER, PUSH IN 12 MM