SiTime SIT9386AI-2B2-33E50.000000E
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT9386AI-2B2-33E50.000000E.
SiTime Direct
Datasheet12 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
-1.63%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
EE Concierge
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT9386AI-2B2-33E50.000000E provided by its distributors.
SMD Silicon Oscillator 50MHz 3.3V 2pF 6-Pin PQFD T/R
1 to 220 MHz, AEC-Q100 Ultra-low Jitter Differential XO