SiTime SIT5711AI-KW-33E-50.000000
SiTime, OCXO, 50MHz, 5ppb, -40 to 85'C, LVCMOS, 3.3V, 9x7mm,
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5711AI-KW-33E-50.000000.
SiTime Direct
Datasheet14 pages3 years ago
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
EE Concierge
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5711AI-KW-33E-50.000000 provided by its distributors.
1 to 60 MHz, Stratum 3E OCXO