SiTime SIT5356AI-FP-28VT-38.400000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 38.4MHz Nom
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5356AI-FP-28VT-38.400000.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5356AI-FP-28VT-38.400000 provided by its distributors.
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 38.4000MHZ