SiTime SIT5356AI-FP-25N0-48.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5356AI-FP-25N0-48.000000.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5356AI-FP-25N0-48.000000 provided by its distributors.
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC TCXO 48.0000MHZ LVCMOS