SiTime SIT5356AECFN-30E0-12.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 12MHz Nom
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5356AECFN-30E0-12.000000.
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5356AECFN-30E0-12.000000 provided by its distributors.
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC TCXO 12.0000MHZ