SiTime SIT5347AI-FQ-33VTA122.880000
-40 C to 85 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.1 ppm, 3.3V, 122.880000 MHz, LVCMOS, n/a, Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5347AI-FQ-33VTA122.880000.
SiTime Direct
Datasheet36 pages2 years ago
Datasheet36 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5347AI-FQ-33VTA122.880000 provided by its distributors.