SiTime SIT5347AE-FN-33N0A100.000000
-40 C to 105 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.25 ppm, 3.3V, 100.000000 MHz, LVCMOS, No Connect, Bulk
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5347AE-FN-33N0A100.000000.
IHS
Datasheet36 pages2 years ago
Datasheet36 pages4 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5347AE-FN-33N0A100.000000 provided by its distributors.
LVCMOS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom