SiTime SIT5346AI-FQ-25VTA10.000000
-40 C to 85 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.1 ppm, 2.5V, 10.000000 MHz, LVCMOS, n/a, Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5346AI-FQ-25VTA10.000000.
SiTime Direct
Datasheet40 pages2 years ago
Datasheet40 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5346AI-FQ-25VTA10.000000 provided by its distributors.