SiTime SIT5346AC-FP-33VTA50.000000
-20 C to 70 C, 5.0 x 3.2 mm², ± 0.2 ppm, 3.3V, 50.000000 MHz, LVCMOS, n/a, Bulk
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5346AC-FP-33VTA50.000000.
SiTime Direct
Datasheet40 pages2 years ago
Datasheet40 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5346AC-FP-33VTA50.000000 provided by its distributors.