SiTime SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X
High Performance Differential TCXO 125MHz 3.3V 5ppm 6-Pin Surface Mount T/R
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X.
IHS
Datasheet13 pages13 years ago
SiTime Direct
Inventory History
3 month trend:
-64.62%
CAD Models
sourceeCADmCADFILES
Component Search Engine
SymbolFootprint
3DDownload
EE Concierge
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X provided by its distributors.
LVDS Output Clock Oscillator, 125MHz Nom
MEMS OSC VCTCXO 125.0000MHZ LVDS