SiTime SIT3372AI-4B3-28NX160.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT3372AI-4B3-28NX160.000000.
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT3372AI-4B3-28NX160.000000 provided by its distributors.
HCSL Output Clock Oscillator, 160MHz Nom
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL