SiTime SIT3372AC-2E9-30NE75.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for SiTime SIT3372AC-2E9-30NE75.000000.
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of SiTime SIT3372AC-2E9-30NE75.000000 provided by its distributors.
LVDS Output Clock Oscillator, 75MHz Nom
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS