Silicon Lab 501JAA25M0000CAF
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Silicon Lab 501JAA25M0000CAF.
Arrow.cn
Datasheet22 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
-100%
Related Parts
MEMS Oscillator, 25 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
SG-310SCF Series 25 MHz 3.3 V ±50 ppm -20 to +70°C SPXO Crystal Oscillator
Silicon Lab501JAA24M0000DAG
Mems Oscillator, Cmemsr, Si50x Series, 24 Mhz, 50 Ppm, 3.3 V, Smd, 2.5Mm X 2Mm, Cmos
Silicon Lab501JAA24M0000BAG
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Silicon Lab501JAA24M0000CAF
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) LVCMOS 3.3V 4-Pin DFN SMD Cut Tape
Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 50ppm
Descriptions
Descriptions of Silicon Lab 501JAA25M0000CAF provided by its distributors.
OSC CMEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD
OSC, 25MHZ, +/-50PPM, 3.3V, SMD; Frequency Nom: 25MHz; Oscillator Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si50x Series; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operat