Samtec ZW-50-17-T-S-200-170
Conn Board Stacker HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-50-17-T-S-200-170.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 13.46mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (14) - Fast Stock(mcv)
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
TSW - Samtec 2.54mm Pin Header 21.08mm Overall Pin Length 2.79mm Tail (17) - Fast Stock(mcv)
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-50-17-T-S-200-170 provided by its distributors.