Samtec ZW-50-09-T-D-200-100
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 5.08 mm, 100 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-50-09-T-D-200-100.
Sager Electronics
Datasheet1 page8 years ago
Datasheet1 page5 years ago
Electro Sonic
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-50-09-T-D-200-100 provided by its distributors.
Conn Board Stacker HDR 100 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk