Samtec ZW-40-15-F-S-240-130
Conn Board Stacker HDR 40 POS 6.1mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-40-15-F-S-240-130.
Sager Electronics
Datasheet1 page8 years ago
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-40-15-F-S-240-130 provided by its distributors.