Samtec ZW-35-11-T-S-463-187-LL
Conn Board Stacker HDR 35 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-35-11-T-S-463-187-LL.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 35 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Variable Height Pcb Header Strips Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-135-24-T-S-155-RA
Variable Height Pcb Header Strips Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-135-07-T-S-110-RA-001
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 35 Contacts, Through Hole, TSW Series
Board Connector, 35 Contact(s), 1 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
Amphenol Communications Solutions68461-135HLF
Conn Unshrouded Header HDR 35 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-35-11-T-S-463-187-LL provided by its distributors.