Samtec ZW-34-10-F-D-450-230
Conn Board Stacker HDR 68 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-34-10-F-D-450-230.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole, TSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 2 Rows, 68 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
1.27mm Pitch EBBI 50D Plug, Vertical, without Latch, 68 Circuits, 3.40mm PC Tail Length
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-34-10-F-D-450-230 provided by its distributors.