Samtec ZW-33-19-T-S-984-138
Conn Board Stacker HDR 33 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Samtec ZW-33-19-T-S-984-138.
Sager Electronics
Datasheet1 page14 years ago
Related Parts
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 33 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 33 Contacts, Through Hole, HTSW Series
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 33 Contacts, Through Hole Right Angle, TSW Series
Amphenol Communications Solutions77311-124-33LF
Conn Unshrouded Header HDR 33 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
KK 396 Straight Male PCB Header, Through Hole, 1 Rows, 24 Contacts, 3.96mm Pitch
Descriptions
Descriptions of Samtec ZW-33-19-T-S-984-138 provided by its distributors.